Menu Zamknij

FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Fotografowanie wnętrz nie jest łatwą sztuką,
dlatego warto skorzystać z usług specjalisty.

Sprzedajesz mieszkanie?
Chcesz wydzierżawić obiekt handlowy?
Skończyłeś inwestycję i chcesz się nią
pochwalić na swojej stronie?
A może potrzebujesz fotografii
restauracji lub hotelu?
Dobrze trafiłeś.

Wyróżnij się z tłumu. Profesjonalnie wykonane zdjęcia wzbudzą większe zainteresowanie potencjalnego klienta.

Dysponujemy świetnym sprzętem, w tym z ultra szerokim obiektywem (14mm). W porównaniu do obiektywów standardowych obejmuje on większą przestrzeń którą mamy przed aparatem. W trakcie sesji wykorzystujemy światło zastane lub lampy błyskowe, modyfikatory, wzornik kolorów  i kilka innych „nudnych” rzeczy wpływających na jakość naszej  pracy. Dzięki zwiększonej rozdzielczości 45.7 Mpix, zdjęcia charakteryzują się wyjątkową szczegółowością.

Fotografia wnętrz wymaga cierpliwości i doświadczenia. Ważne jest także zamknięcie wnętrza we właściwe kadry oraz precyzja operowania światłem. Tylko dzięki takiemu połączeniu zdjęcia będą mogły oddać wyjątkowy klimat jaki panuje w Twoich wnętrzach. Dysponujemy sprzętem z najwyższej półki, co przekłada się na efekt końcowy. Zdjęcia nadają się nie tylko do publikacji w Internecie. Można je także wykorzystać we wszelkich materiałach reklamowych.

Ponieważ każda realizacja wymaga indywidualnego podejścia, prosimy o kontakt aby uzyskać precyzyjną wycenę. Orientacyjna cena za małe mieszkanie/kawalerkę to 300 zł. Przy stałej współpracy możemy zaproponować indywidualne ceny.

POLECAMY

SESJA PRYWATNA

FOTOGRAF ŚLUBNY

DOKUMENTY

Call Now Button