Menu Zamknij

PROPOZYCJA DLA SZKÓŁ

PRZEDSZKOLI I UCZELNI

Fotografia szkolna to niesamowita
pamiątka, która pozostaje w rodzinnych
albumach i przez wiele lat wywołuje
uśmiech na twarzach całej rodziny
przypominając o zwariowanych latach
nauki każdego z nas.

Fotografia Szkolna

Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co gwarantuje wysoki poziom profesjonalizmu. Wykonujemy najwyższej jakości zdjęcia dyplomowe, grupowe i tablo. Nasi fotografowie to osoby kompetentne i doświadczone w fotografii studyjnej i reportażowej.  W tym roku poszerzyliśmy wyposażenie o tzw. green box. Jest to 6 metrowy plan fotograficzny pozwalający podmienić tło. Dzięki temu za plecami dzieci nie będą widoczne ściany szkolne.
 
Wykonujemy  zdjęcia szkolne, które są niezapomnianą pamiątką na całe życie. Przekazywane zdjęcia mają wykonany profesjonalny retusz. Zaletą naszej oferty jest różnorodność oferowanych zdjęć. Oprócz standardowych zdjęć, nieustannie poszukujemy dla Państwa nietypowych rozwiązań pamiątek fotograficznych. 
 

Oferta Podstawowa

▪ Zdjęcie grupowe na tle zastanym 20x30cm.
▪ Zdjęcie towarzyskie 15x21cm.
▪ Portret dziecka 15x21cm.
▪ Zdjęcia legitymacyjne
▪ Tabloo szkolne

 
Zdjęcia do dokumentów – proponujemy wykonanie zdjęć do dokumentów, które będą potrzebne uczniom w szkole (wszystkie dokumenty, legitymacje szkolne, świadectwa maturalne, świadectwa ukończenia kursów). Zdjęcia wykonujemy na terenie placówki. Zarchiwizowane zdjęcia mogą pozostać w sekretariacie szkoły co umożliwi wprowadzenie zdjęć np. do e-dzienników.
 
Wyjątkowa  propozycja dla przedszkoli,  dzięki której wychowankowie otrzymają ciekawe i niebanalne fotografie. Będzie to  wspaniała pamiątka z lat przedszkolnych. Oferta obejmuje wynajęcie fotografa na kilka godzin, podczas których wykona fotoreportaż  podczas zajęć i zabaw. Robione są także zdjęcia portretowe z użyciem przenośnego studia, z kolorowymi tłami. Spośród wszystkich zdjęć to rodzice decydują o wyborze i formatach odbitek dla swojego dziecka.
 

Dodatkowo 15% kwoty ze sprzedanych zdjęć przeznaczymy do wykorzystania w naszej drukarni, w której możemy zrealizować dla Państwa bezpłatnie m.in. teczki absolwentów, dyplomy, plakaty, wizytówki, banery. Pełna oferta Tutaj

Mamy nadzieję, że powyższe argumenty przekonają Państwa do nawiązania współpracy z firmą fotograficzną 24studio.pl. Placówki zainteresowane podjęciem współpracy zachęcamy do kontaktu.

 

POLECAMY

TANIA DRUKARNIA

ZAPROSZENIA

LEGITYMACJA

Call Now Button