Menu Zamknij

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Ślub jak z bajki, zdjęcia
jak marzenie…

Powyższe hasło zawiera wszystko,
co każda Młoda Para chciałaby
powiedzieć o najważniejszym dniu
w swoim życiu.


Fotografia Ślubna 2021/2022

Zapytaj o termin i ofertę

Zatrzymaj najważniejsze chwile w kadrze zawodowca

Ślub i wesele są wyjątkowymi chwilami. Jeśli więc chcemy takie chwile zatrzymać w kadrze, to powinien to być kadr wyjątkowy. Niepowtarzalny, „złapany” wprawnym okiem doświadczonego fotoreportera, który zwróci uwagę na najmniejszy detal. Tylko takie ujęcia staną się ozdobą albumów i ram na ścianach mieszkań, a po latach podtrzymają najpiękniejsze wspomnienia.

Wykonałem wiele fotografii ślubnych oraz zdjęć prasowych dla Przeglądu Sportowego, Gazety Wyborczej, Życia Kalisza, Gazety Poznańskiej i innych tytułów. Pierwsze zdjęcia publikowałem już w wieku 17 lat. Byłem etatowym pracownikiem redakcji Głosu Wielkopolskiego i Ziemi Kaliskiej. Posiadam legitymację zawodowego fotoreportera prasowego.nFotografią zawodowo zajmuję się od 1997 roku. Warsztatu uczyłem się w tradycyjnej ciemni oraz fotografii prasowej.

Fotografując ślub staram się nie ograniczać tylko do zamknięcia zdjęć w albumie. Dokumentuję emocję, łzy, radość i gości. Moja praca w trakcie ślubu polega głównie na przewidywaniu. Chcę być ułamek sekundy szybszy niż rzeczywistość, tak aby w odpowiednim momencie nacisnąć migawkę. Dzięki temu powstają wyjątkowo piękne autentyczne zdjęcia.

Przykładowy Pakiet Ślubny

▪ Zdjęcia z przygotowań, błogosławieństwa i ceremonii w kościele lub USC.
▪ Sesja plenerowa w ustalonym dniu po uroczystości.
▪ Fotograf jest do dyspozycji Pary do oczepin/tortu (ok. 1 w nocy)
▪ Otrzymasz minimum 300 najpiękniejszych i profesjonalnie retuszowanych zdjęć.
▪ Zdjęcia przekazujemy w dedykowanym opakowaniu DVD lub na pendrive.
▪ W cenie projekt fotoalbumu na sztywnych kartach 30x30cm.
▪ Portret Ślubny – Gratis.
▪ Cena pakietu od: 1700zł. (zapoznaj się z cennikiem poniżej)

Zapytaj o termin i mile zaskocz się ceną na wolne terminy last minute.

Fotografia Ślubna – USC

Pakiet obejmuje wykonanie zdjęć na ślubie cywilnym.
▪ Otrzymasz starannie wyselekcjonowane i obrobione zdjęcia na płycie CD.
▪ Fotoreportaż z przyjęcia 1.5h fotografowania lub dłużej.
▪ Możliwość wykonania szybkiej sesji plenerowej w dniu uroczystości.
▪ Cena od: 450zł.
Przedstawione opcje, to tylko propozycja będąca wstępem do dalszej rozmowy na temat fotografii Ślubnej. Korzystając z zakładki kontakt wyślij zapytanie. Koniecznie podaj termin i miejsce ślubu. Przygotuję ofertę specjalną.


Profesjonalne Fotoalbumy​


▪ Każdy wykonany przez nas fotoalbum ślubny ma swój indywidualny i niepowtarzalny styl. To najbardziej luksusowy produkt fotograficzny. Najwyższa jakość naświetlana na papierze srebrowym. Zamknięta w eleganckiej formie albumu na sztywnych kartach.Ten elegancki produkt pozwala na niespotykaną możliwość personalizacji.
▪ Charakterystyczną cechą fotoalbumu są otwierane na płasko strony – zawsze podwójnie. Projektuje się więc całe rozkładówki, które naświetlane są na papierze światłoczułym. Do wyboru struktura papieru jedwabista lub metalic. Dodatkowe akcesoria takie jak walizki, etui na DVD uzupełniają ofertę, czyniąc ją jeszcze bardziej elegancką i kompleksową.

POLECAMY

SESJA PRYWATNA

FOTOGRAF ŚLUBNY

DOKUMENTY

Call Now Button