dziecieca

Regulamin Sesji
Zima 2018/2019

Niezbędne informacje

Kontakt:
tel. 62 727 20 10

Adres Studia:
ul. Czaszkowska 8, Kalisz


Regulamin
 1. Czas trwania sesji – 30/40 min. Prosimy się nie Spóźnić. W przypadku spóźnienia na sesję powyżej 20 minut zadatek przepada, a sesja zostaje przedłużona (jeśli istnieje taka możliwość).
 2. W przypadku braku możliwości przedłużenia sesji zostaje wyznaczony nowy termin potwierdzony nowym zadatkiem.
 3. Cena obejmuje sesję jednej rodziny ( rodzice + rodzeństwo, ewent. 2 opiekunów + rodzeństwo), każda dodatkowa osoba 30 zł.
 4. Gwarancją przeprowadzenia sesji jest wpłata zadatku wysokości 50zł. lub okazanie Vouchera prezentowego. Pozostała kwota płatna na sesji.
 5. Klient otrzymuje do wyboru zdjęcia z sesji. Następnie wybiera 6 ujęć (pakiet podstawowy), które zostaną poddane korekcie kolorystycznej i retuszowi.
 6. Do każdego wybranego ujęcia drukujemy odbitkę 15 x 21cm.
 7. Na płycie CD przekazujemy tylko zakupione ujęcia.

 8. Dodatkowe ujęcie do pakietu kosztuje 25zł.
 9. Dodatkowa odbitka 15×21 na papierze jedwabistym 3,5zł.

  Sesje wykonane do dnia 17 grudnia dają Państwu gwarancję otrzymania obrobionych zdjęć przed świętami Bożego Narodzenia.

 10. Sesje odbywają się w dużym, klimatycznym Studiu w Kaliszu, przy ulicy Czaszkowskiej8 (mapa dojazdu na dole strony)
 11. Ubranka do sesji dla dzieci Rodzice przygotowują samodzielnie.

 

Dopłaty
 • Klienci mają możliwość zamówienia na sesję oryginalnego, profesjonalnie ubranego „prawdziwego” Św. Mikołaja – 50 zł.- POLECAMY !
 • Klient ma możliwość dokupienia dowolnej ilość ujęć z odbitkami w cenie 25 zł/szt.
 • Personalizowane fotoupominki: kalendarze 2019kubkiobrazy na płótnie, albumy, ramki.
 • Sesje w niedziele + 50zł (Terminy realizacji sesji piątek, sobota bez dopłaty)
 • Sesje noworodkowe (Prosimy o kontakt)

 

Przygotowania do sesji
 • Ważną informacją którą należy podać fotografowi to płeć dziecka, wiek i wzrost. W Studiu przygotowaliśmy 2 scenografie świąteczne. Klimat sesji to nie tylko tło i gadżety, ale przede wszystkim dopasowane koloru ubrań każdej osoby widocznej na zdjęciach. Trafnie dobrana odzież będzie miała wpływ na całokształt zdjęcia i na jego późniejszy odbiór. Im bardziej klasyczny ubiór, tym bardziej harmonijna fotografia, która świetnie będzie się prezentowała we wnętrzu waszego domu przez długie lata.

 

 • Prosimy o przygotowanie ubranek z garderoby dziecka. Pamiętajcie, że na zdjęciach najlepiej wychodzą stonowane, spokojne kolory. Bardzo wdzięcznymi kolorami na sesjach świątecznych jest na przykład czarny, zielony, granatowy, biały, kremowy, beżowy, stonowany brąz, czerwony, srebrny lub złoty. Dla dziewczynek proponujemy zabrać jednokolorową sukienkę lub spódniczkę, żakiecik, a dla chłopców koszulę, muchę lub krawat. Do drugiej stylizacji np. zimowy sweter Ubranka powinny być bez napisów i krzykliwych grafik, chyba że są one częścią pomysłu na zdjęcie. Jednego możecie być pewni – klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Na lata będziecie ponadczasowi w ramce na ścianie i w albumie na swoich zdjęciach z sesji rodzinnej. Jeśli nic nie uda się dopasować, zawsze dobrze sprawdza się jasna góra bez nadruków i jeansy – komplet doskonały. Na pewno każdy ma go w szafie! Unikamy pstrokatych barw, wzorów, napisów itp, które odwracają uwagę od głównego tematu zdjęcia – waszych twarzy i oczu. Bardzo ładnie na zdjęciach prezentują się skarpetki z motywami świątecznymi.

 

Ubiór rodziców, rodzeństwa
 • Przygotowując się do świątecznej sesji rodzinnej : mama z dzieckiem, tata z dzieckiem, rodzice z dzieckiem/ dziećmi, sesji rodzeństwa warto pomyśleć o przynajmniej jednej wspólnej stylizacji, która będzie spójna kolorystycznie, bez ostrych tonacji kolorów i bez bardzo wzorzystych nadruków.

 

Obuwie rodziców
 • Przed sesją zmieniamy obuwie, mogą to być buty sportowe np. tenisówki, domowe bambosze lub po prostu skarpety.

 

Akcesoria i Rekwizyty
 • Podczas sesji dziecięcej są do dyspozycji ubranka, rekwizyty i dodatki fotograficzne dla dziewczynek i dla chłopców. Jeśli wasze dzieci przywiązują szczególną uwagę do ulubionej zabawki, zabierzcie ją na sesję.

 

Dodatkowe informacje
 • Na sesję dla małych dzieci prosimy zabrać kilka pampersów, pieluszkę tetrową, chusteczki nawilżane, smoczek i kocyk do otulenia, proponujmy również zabrać na sesję ulubiony napój i przysmak dziecka. Warto unikać umawiania się na sesję po szczepieniach, w czasie przeziębienia oraz w czasie innych sytuacji, które są niepokojące dla maluszka.

 

Dlaczego 24studio.pl?


 • Aktualne promocje na Facebooku. Warto nas polubić!

 

Polecamy

sesja prywatna

Sesja Prywatna

więcej >>

fotoobrazy

Fotoobrazy

więcej >>

Komunia Chrzest

Komunia Święta

więcej >>

slubny

Fotograf ślubny

więcej >>